• ..
«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11    »

Dogoterapia - czerwiec II

Warsztaty w Klubie Młodego Wynalazcy

Piknik Rodzinny

Teatralne ABC czerwiec

Dogoterapia - czerwiec

V Spartakiada Przedszkolaków Gminy Bogdaniec

Z odwagą ratuj życie 2018

22 maja 2018 roku uczniowie klasy 3c gimnazjum zakończyli realizację projektu edukacyjnego pt. „Z odwagą ratuj życie”. Efektem spotkań warsztatowych byłaprezentacja ich umiejętnościz zakresu udzielania pierwszej pomocy, która odbyła się we wtorkowy poranek na placu za remizą OSP w Bogdańcu. Widownią gimnazjalistów, a jednocześnie uważnymi odbiorcami były dzieci z oddziałów przedszkolnych ze Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Bogdańcu.

V Gminna Spartakiada Przedszkolaków

29 maja 2018 r. w odbędzie się V Gminna Spartakiada Przedszkolaków pod patronatem Pani Wójt Krystyny Pławskiej. Tego dnia przedszkolaki z cełej gminy będą brały udział w sportowych zmaganiach. W związku z wydarzeniem prosimy o luźny, sportowy strój tego dnia i nakrycie głowy.

Warsztaty w Klubie MłodegoWynalazcy II

Teatralne ABC III warsztat kwiecień

.

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11    »