• witajcie uczniowie
  • PROJEKT 2016/2017

VII POWIATOWY FESTIWAL PIOSENKI

9 czerwca 2018 roku w Zespole Szkół w Bogdańcu odbył się VII Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej i Niemieckiej „Tęczowa Nutka”. Festiwal prowadziły nauczycielki języka angielskiego Pani Aneta Lipińska i Pani Iwona Jessa.

Podczas konkursu zaprezentowało się 23 uczestników ze szkół podstawowych
i gimnazjów powiatu gorzowskiego.

Wykonawców oceniało jury w składzie: Pani Agata Ambroży wokalistka i autorka tekstów oraz Pan Mirosław Kwiatkowski  doradca ds. języka angielskiego Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim.

Jury wyłoniło zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych i przyznało nagrodę Grand Prix VII Powiatowego Festiwalu „Tęczowa Nutka”.

Lista nagrodzonych:

Grand Prix VII Powiatowego Festiwalu Piosenki Angielskiej i Niemieckiej "Tęczowa Nutka" zdobyła Karolina Omelchenko ze Szkoły Podstawowej nr. 15 w Gorzowie Wielkopolskim, która swoim niesamowitym występem zahipnotyzowała wszystkich!

Kategoria IV- VI szkoły podstawowej:

I miejsce – Kaja Kosicka- Olkowska

II miejsce – Roksana Puchalska ze Szkoły Podstawowej w Deszcznie

III miejsce –Karolina Korycka ze Szkoły Podstawowej nr. 15 w Gorzowie Wielkopolskim

Kategoria VII szkoły podstawowej oraz  II, III gimnazjum:

I miejsce – Julia Ignyś  ze Szkoły Podstawowej w Kłodawie

II miejsce – Kajetan Januszkiewicz ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kostrzynie nad Odrą

III miejsce - Oliwia Królikowska ze Szkoły Podstawowej im . Henryka Sienkiewicza w Bogdańcu

Gratulujemy!

Nasz festiwal nie mógłby się odbyć bez wsparcia sponsorów:

• Starosta Powiatu Gorzowskiego P. Małgorzata Domagała
  • Wójt Gminy Bogdaniec P. Krystyna Pławska
  • Hurtownia Sprzętu Sportowego „Ocean” P. Teresa Kolan
  • Piekarnia w Bogdańcu p. Karina Wojtkowiak oraz p. Zofia i Leszek Wojtkowiak
  • Stowarzyszenie Przyjaciół i Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Bogdańcu
  • Sołtys wsi Bogdaniec , Bronisław Wiącek
  • Sołtys wsi Motylewo , Edmund Kruszewski
  • GBS w Barlinku/ oddział Bogdaniec, P. Dariusz Włodkowski
  • Sklep Leśno – ogrodniczy Serwis Husqvarna w Bogdańcu
  • Środowiskowy Dom  Samopomocy w Krzyszczynce,  p. Rafał Deptuła
  • Zarząd Koła Łowieckiego „Jeleń”  w  Bogdańcu , p. Waldemar Jedynak
  • Studium Języków Obcych NEW ENGLAND w Gorzowie Wielkopolskim P. Beata Kulik

Festiwal jest współfinansowany  ze środków Powiatu Gorzowskiego w ramach zadania publicznego.

Dziękujemy sponsorom oraz wszystkim, którzy wsparli nas w organizacji tego wspaniałego przedsięwzięcia. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu. Bardzo dziękujemy nauczycielom i pracownikom Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza  w Bogdańcu za trud i pracę włożoną w przygotowanie festiwalu.

A. Lipińska, I. Jessa

nauczyciele j. angielskiego